fbpx
In  Blog

Dlaczego wato postawić na biżuterię autorską?

By Schiele | Comments: 0 | 20 stycznia 2021

Za panowania królów, faraonów i cesarzy złotą biżuterię, wykładaną kamieniami szlachetnymi, nosili tylko władcy i arystokraci. Niezamożni obywatele nie mogli sobie na nią pozwolić. Biżuteria świadczyła o statusie społecznym i władzy. Był to pewnego rodzaju przywilej, bo przecież kosztowała krocie. Ręcznie robiona, ze złota, z dodatkiem drogich kamieni biżuteria, zdobiła szyje rządzących królestwem i magnaterii. Do dziś nie możemy się nadziwić kunsztowi artystów, którzy wiele czasu spędzali, przy wyrabianiu koron, naszyjników, pierścieni i bransolet. Na szczęście czasy się zmieniły i dziś na biżuterię stać, nie tylko najbogatszych. Oczywiście, naszyjniki z pereł czy kolie wysadzane diamentami i brylantami kosztują niekiedy majątek.

Biżuteria – moda, kaprys, czy ozdoba

Biżuterię nosimy dla ozdoby, bo chcemy ładnie się prezentować. Na wyjątkowe przyjęcie czy spotkanie lubimy założyć złote kolczyki, łańcuszek, pierścionek, sygnet i bransoletki. Wieczorowe przyjęcie wymaga odpowiedniego stroju, więc elegancka sukienka aż prosi się o naszyjnik, czy łańcuszek z wisiorkiem. Mężczyźni nie chcą być gorsi od pań, więc zakładają złote spinki czy sygnet. Mając na sobie kosztowności, poczujemy się pewniej, dodają nam odwagi i nie da się ukryć, urody. Obrączki ślubne czy pierścionki zaręczynowe są wyrazem miłości i pięknym gestem ze strony mężczyzny. Nosimy taką biżuterię, jaka jest modna. Chcemy być oryginalni i na topie. Poszukujemy autorskich produktów i zaglądamy np. do sklepu Schelle w Warszawie, gdzie zamówimy np. bransoletkę Lightness Petite, kolczyki Lightness ażury, kolczyki Lightness Petite, naszyjnik Lightness Petite, pierścionek Lightness i wiele innych oryginalnych produktów ze złota.

Biżuteria autorska na zamówienie

Możemy dziś kupić praktycznie każdą biżuterię. Nie ma z tym żadnych problemów. Wybór jest ogromny i u jubilerów są całe serie przepięknych złotych, platynowych i srebrnych wyrobów, wykładanych przeróżnymi kamieniami, od diamentów, po opale. Również w Internecie znajdziemy wyjątkowe i przepiękne ozdoby. Nic jednak tak nie cieszy, jak pierścionek czy obrączka z grawerem, np. wyznaniem miłości, inicjałami czy ze słowem przepraszam, kiedy wręczamy w ramach przeprosin. Niewiele osób wie, że można sobie zaprojektować biżuterię i zlecić zakładowi Schelle Magdaleny Schiele, jej wykonanie. Indywidualnie zaprojektowana biżuteria jest robiona z takich materiałów, jakie tylko chcemy. Możemy uczestniczyć w procesie tworzenia własnej biżuterii. Możemy zrobić przyjemność sobie i osobie obdarowanej.

Kochamy biżuterię, zwłaszcza autorską

Biżuteria autorska odznacza się oryginalnością projektu i wyjątkową jakością. Oryginalne, robione na zamówienie obrączki, naszyjniki, kolczyki, pierścionki są niepowtarzalne i wykonana z największą starannością. Każdy szczegół jest dopracowany. To jest najwyższa jakość produktu. Możemy mieć wyrób ze złota, srebra i kamieni szlachetnych, ale też ze zwykłych kamieni, imitacji, ale pięknie i wyjątkowo się prezentujących. Biżuteria autorska jest arcydziełem, kunsztem artystycznym, wyjątkowym i wykonanych z wielką klasą. Wyroby są trwalsze od produkowanych, na masową skalę. W biżuterii autorskiej poczujemy się wyjątkowo i z pewnością zwrócimy na siebie uwagę. Tak nas potraktują na przyjęciu, jak się zaprezentujemy. Taki wyrób podkreśli nasze rysy twarzy, a cera stanie się promienna i rozświetlona. Poczujemy się gwiazdą. Pierścionek robiony według naszego projektu, będzie wędrował przez wiele rąk, no bo któż nie chciałby go przymierzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *