fbpx
In  Blog

Dlaczego wato postawić na biżuterię autorską?

By Schiele | Comments: 0 | 20 stycznia 2021

Za panowania królów, faraonów i cesarzy złotą biżuterię, wykładaną kamieniami szlachetnymi, nosili tylko władcy i arystokraci. Niezamożni obywatele nie mogli sobie na nią pozwolić. Biżuteria świadczyła o statusie społecznym i władzy. Był to pewnego rodzaju przywilej, bo przecież kosztowała krocie. Ręcznie robiona, ze złota, z dodatkiem drogich kamieni biżuteria, zdobiła szyje rządzących królestwem i magnaterii. Do dziś nie możemy się nadziwić kunsztowi artystów, którzy wiele czasu spędzali, przy wyrabianiu koron, naszyjników, pierścieni i bransolet. Na szczęście czasy się zmieniły i dziś na biżuterię stać, nie tylko najbogatszych. Oczywiście, naszyjniki z pereł czy kolie wysadzane diamentami i brylantami kosztują niekiedy majątek.

Biżuteria – moda, kaprys, czy ozdoba

Biżuterię nosimy dla ozdoby, bo chcemy ładnie się prezentować. Na wyjątkowe przyjęcie czy spotkanie lubimy założyć złote kolczyki, łańcuszek, pierścionek, sygnet i bransoletki. Wieczorowe przyjęcie wymaga odpowiedniego stroju, więc elegancka sukienka aż prosi się o naszyjnik, czy łańcuszek z wisiorkiem. Mężczyźni nie chcą być gorsi od pań, więc zakładają złote spinki czy sygnet. Mając na sobie kosztowności, poczujemy się pewniej, dodają nam odwagi i nie da się ukryć, urody. Obrączki ślubne czy pierścionki zaręczynowe są wyrazem miłości i pięknym gestem ze strony mężczyzny. Nosimy taką biżuterię, jaka jest modna. Chcemy być oryginalni i na topie. Poszukujemy autorskich produktów i zaglądamy np. do sklepu Schelle w Warszawie, gdzie zamówimy np. bransoletkę Lightness Petite, kolczyki Lightness ażury, kolczyki Lightness Petite, naszyjnik Lightness Petite, pierścionek Lightness i wiele innych oryginalnych produktów ze złota.

Biżuteria autorska na zamówienie

Możemy dziś kupić praktycznie każdą biżuterię. Nie ma z tym żadnych problemów. Wybór jest ogromny i u jubilerów są całe serie przepięknych złotych, platynowych i srebrnych wyrobów, wykładanych przeróżnymi kamieniami, od diamentów, po opale. Również w Internecie znajdziemy wyjątkowe i przepiękne ozdoby. Nic jednak tak nie cieszy, jak pierścionek czy obrączka z grawerem, np. wyznaniem miłości, inicjałami czy ze słowem przepraszam, kiedy wręczamy w ramach przeprosin. Niewiele osób wie, że można sobie zaprojektować biżuterię i zlecić zakładowi Schelle Magdaleny Schiele, jej wykonanie. Indywidualnie zaprojektowana biżuteria jest robiona z takich materiałów, jakie tylko chcemy. Możemy uczestniczyć w procesie tworzenia własnej biżuterii. Możemy zrobić przyjemność sobie i osobie obdarowanej.

Kochamy biżuterię, zwłaszcza autorską

Biżuteria autorska odznacza się oryginalnością projektu i wyjątkową jakością. Oryginalne, robione na zamówienie obrączki, naszyjniki, kolczyki, pierścionki są niepowtarzalne i wykonana z największą starannością. Każdy szczegół jest dopracowany. To jest najwyższa jakość produktu. Możemy mieć wyrób ze złota, srebra i kamieni szlachetnych, ale też ze zwykłych kamieni, imitacji, ale pięknie i wyjątkowo się prezentujących. Biżuteria autorska jest arcydziełem, kunsztem artystycznym, wyjątkowym i wykonanych z wielką klasą. Wyroby są trwalsze od produkowanych, na masową skalę. W biżuterii autorskiej poczujemy się wyjątkowo i z pewnością zwrócimy na siebie uwagę. Tak nas potraktują na przyjęciu, jak się zaprezentujemy. Taki wyrób podkreśli nasze rysy twarzy, a cera stanie się promienna i rozświetlona. Poczujemy się gwiazdą. Pierścionek robiony według naszego projektu, będzie wędrował przez wiele rąk, no bo któż nie chciałby go przymierzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *