fbpx

SCHIELE SPORT

SPORT

Schiele SPORT

Biżuteria sportowa z kolekcji „SCHIELE SPORT” wykonana jest ze srebra o próbie 925 , pokryte warstwą szlachetnego Palladu/ 24 karatowego złota / 18 karatowego różowego złota / czarnego rutenu. Kolekcja SCHIELE SPORT powstała na 10-lecie firmy z połączenia pasji do tworzenia biżuterii, projektowania i sportu.

SPORT

The Power Of Stone

Biżuteria z kolekcji „The Power of Stone” wykonana jest wyłącznie z Naturalnych Kamieni, precyzyjnie przesupełkowanych ręcznie z elementami srebra o próbie 925 , pokrytymi warstwą 24 karatowego złota bądź oksydowane.

COMBAT

Combat

Biżuteria sportowa z kolekcji SCHIELE SPORT wykonana jest ze srebra o próbie 925 , pokryte warstwą szlachetnego Rodu / 24 karatowego złota / 18 karatowego różowego złota / czarnego rutenu. Kolekcja SCHIELE SPORT powstała na 10-lecie firmy z połączenia pasji do tworzenia biżuterii, projektowania i sportu. Linia biżuterii

SCHIELE COMBAT stworzona z pasji do broni palnej i białej, w skład której wchodzą zawieszki : Pistolet x19, Nóż Rambo, Granat i nabój z czaszką na łańcuszku.

COMBAT

Schiele MUSIC

Biżuteria z kolekcji „SCHIELE SPORT” wykonana jest z naturalnej bydlęcej skóry najwyższej jakości, obrabianej ręcznie i garbowanej roślinnie.

Przewiń do góry