social media management sosyal medya yönetimi most famous advertising agency en ünlü reklam ajansı logo designs logo tasarımı mobile application prices mobil uygulama fiyatları professional web design profesyonel web tasarım seo agencies seo ajansları kurumsal tanıtım filmi
Personalizacja biżuterii – na czym polega i jak wygląda?
In  Blog

Jak personalizuje się biżuterię?

By Schiele | Comments: 0 | 19 marca 2021

Biżuteria personalizowana pozwala nadać takim dodatkom osobistego i wyjątkowego charakteru. Nic więc dziwnego, że cieszy się sporą popularnością i sklepy jubilerskie wysokiej klasy decydują się na to, aby swoim klientom umożliwiać taką personalizację. Na czym dokładnie ona polega i kiedy zdecydować się na taką usługę?

Czym jest personalizacja biżuterii?

Personalizacja elementów biżuteryjnych polega na dodaniu im unikalnego charakteru, np. poprzez imienny grawer lub ważną datę. Robi się to w przypadku obrączek, choć coraz częściej grawera wykonuje się również na bransoletkach, naszyjnikach czy zawieszkach. Biżuterię personalizowaną oferujemy również naszym klientom, za niewielką dopłatą do wersji podstawowej. Co ważne, można robić to na nie tylko na dodatkach wykonanych z kruszców, ale również na biżuterii skórzanej, którą także mamy w ofercie.

Jak przebiega proces personalizacji?

Po otrzymaniu zamówienia na personalizowane akcesorium, do pracy przechodzi mistrz jubilerstwa. Taka osoba musi z ogromną precyzją zaplanować odpowiednie miejsce dla grawera tak, aby biżuteria świetnie się prezentowała, nie tylko z oddali, ale również z bliska.

Kiedy warto zdecydować się na personalizację biżuterii?

Wiemy już, czym jest personalizacja. Kiedy jednak warto się na nią zdecydować? Przede wszystkim wtedy, gdy biżuteria ma stanowić prezent dla bliskiej osoby. Będzie to wyraz tego, że taki element został przygotowany specjalnie dla niej, co jednocześnie podkreśli, że jego znalezienie i przygotowanie wymagało zdecydowanie większego wysiłku oraz zaangażowania.

Okazji z jakich można to zrobić jest wiele, a najczęstsze, które mogą skłonić do zakupu biżuterii personalizowanej to:

  • urodziny,
  • imieniny,
  • rocznica ślubu/zaręczyn/poznania się,
  • ważny dzień w życiu prywatnym, np. zdobycie wymarzonej pracy,
  • prezent na święta.
  • Biżuteria personalizowana ciszy się też popularnością wśród osób, które lubią się wyróżniać oraz cenią sobie indywidualizm. One także bardzo chętnie sięgają po grawerowane dodatki i inne akcesoria robione na specjalne zamówienie.

Biżuterię personalizowaną oferujemy również naszym klientom. Jeśli więc i Ty chcesz ją zakupić, dla siebie lub bliskiej osoby, sprawdź ofertę naszego sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *