social media management sosyal medya yönetimi most famous advertising agency en ünlü reklam ajansı logo designs logo tasarımı mobile application prices mobil uygulama fiyatları professional web design profesyonel web tasarım seo agencies seo ajansları kurumsal tanıtım filmi
Biżuteria dedykowana nowoczesnym mężczyznom na co dzień
In  Blog

Jaka biżuteria jest dedykowana dla Panów na co dzień?

By Schiele | Comments: 0 | 30 października 2020

Biżuteria – czy to słowo nadal kojarzy Ci się głównie z kobietami? Choć już setki lat temu w różnych częściach świata zarówno mężczyźni jak i kobiety ozdabiali swoje ciała różnego rodzaju biżuterią, przez wiele dekad to Panie były głównie z nią kojarzone. Od niedawna jednak ten trend zaczął ulegać zmianie. Mężczyźni coraz częściej sięgają po biżuterię odważniejszą niż klasyczna obrączka czy zegarek. Jaką konkretnie? Sprawdźmy.

Znaczenie męskiej biżuterii

Biżuteria dedykowana Panom projektowana jest w taki sposób, aby wręcz podkreślać ich męskość i stanowić idealne uzupełnienie każdej stylizacji – zarówno oficjalnego garnituru, jak i zwykłych jeansów oraz koszuli. Do tej pory wielu mężczyzn sięgało jedynie po wspomniany wcześniej zegarek czy obrączkę, czasem klasyczny złoty bądź srebrny łańcuszek. Ostatnie trendy z zachodu podpowiadają nam jednak, że coraz częściej młodzi mężczyźni sięgają po sygnety, skórzane czy metalowe bransolety, spinki do mankietów czy krawatów, a nawet biżuterię personalizowaną. W ten sposób mogą podkreślić swój indywidualny styl, a nawet zaznaczyć przynależność do konkretnej grupy społecznej. Dzięki odpowiednio dobranej biżuterii mogą też przekazać swoją historię rodzinną (na przykład poprzez sygnet z herbem rodowym) czy podkreślić swoje hobby. Dla mężczyzn miłujących broń czy zawodowych żołnierzy świetnym wyborem może być na przykład sportowa kolekcja SCHIELE COMBAT.

Jaką biżuterię wybiera nowoczesny mężczyzna?

Wybór męskiej biżuterii na polskim rynku jest naprawdę coraz większy. Największe sklepy jubilerskie zawsze mają na swoich wystawach kolekcje dedykowane właśnie Panom. Znaleźć w nich możemy przede wszystkim spinki do mankietów i krawatów, bransolety, łańcuszki, sygnety czy zawieszki. To, na jaką konkretnie biżuterię się zdecydujemy, zależy w dużej mierze od stylu, jaki reprezentujemy na co dzień, ale także od konkretnej okazji, na jaką chcemy założyć biżuterię. Mężczyzna pracujący w biurze na ważnym stanowisku z pewnością nie pozwoli sobie na kolczyk, ale już srebrne spinki do mankietów w ciekawym kształcie bądź z wygrawerowanymi inicjałami będą świetnym podkreśleniem jego outfitu. Większość Panów na co dzień ceni sobie jednak w miarę luźny styl, do którego idealnie pasują skórzane bransoletki. Na takich z dodatkiem srebra czy stali często możemy także wygrawerować ważną dla nas datę czy imię, co może też stanowić świetny pomysł na prezent dla ukochanego mężczyzny. Fajnym sposobem na wyróżnienie się i podkreślenie swoich zainteresowań mogą być też męskie zawieszki – na przykład w kształcie hantla dla miłośników sportu lub opony dla kochających motoryzację. Łańcuszek z zawieszką to często najwygodniejszy rodzaj biżuterii dla Panów – a zarazem świetnie dopełniający każdą stylizację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *