fbpx

SCHIELE

Schiele Symbols

Kolekcja SYMBOLS powstała z pasji i radości, z intencją by wspierać osobę która ją nosi w odnalezieniu swej własnej wewnętrznej mocy do tworzenia.

wykonana jest ze srebra próby 925 oraz pokryta warstwą: szlachetnego Palladu/ 24 karatowym złotem / 18 karatowym różowym złotem, szlachetnym czarnym rutenem.

MIX

Biżuteria z kolekcji „MIX” wykonana jest ze srebra o próbie 925, pokryta warstwą czystego srebra zabezpieczonego przed utlenianiem, 24 karatowego złota, 18 karatowego różowego złota lub czarnego rutenu.

Wyraź siebie poprzez nieoczywiste połączenia!

Harmony

Kolekcja HARMONY powstała z pasji i radości, z intencją by wspierać osobę która ją nosi w odnalezieniu swej własnej wewnętrznej mocy do tworzenia; w pracy, w miłości, w codziennym życiu.

Lightness

Kolekcja Lightness to piękno i kobiecość w całej swej kwintesencji. Subtelność, lekkość, a zarazem odważne formy i wyrazisty charakter. Efektowne wzory finezyjnych ażurów sprawiają, że kolekcja emanuje zmysłowym pięknem, zapraszając do świata „LIGHTNESS”

kafelek kolekcji Wild cat

Wild Cat

Kolekcja Wild Cat jest pierwszą tak ekskluzywną i nietuzinkową kolekcją, w której wykorzystałam niesamowite włókna węglowe – czyli  nadzwyczajny i arcytrudny w obróbce CARBON. Nasze wszystkie produkty odznaczają się najwyższą jakością, a przywiązując dużą wagę do precyzji w detalach , każdy element jest osobno ręcznie obrabiany dzięki czemu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny.

Przewiń do góry