social media management sosyal medya yönetimi most famous advertising agency en ünlü reklam ajansı logo designs logo tasarımı mobile application prices mobil uygulama fiyatları professional web design profesyonel web tasarım seo agencies seo ajansları kurumsal tanıtım filmi
O Nas - Schiele sklep online - biżuteria towrzoną z pasją

O Firmie

Firma SCHIELE powstała w 2007r. pierwotnie zajmowała się projektowaniem i tworzeniem biżuterii w złocie z kamieniami szlachetnymi na indywidualne zamówienia. W 2013r. Magdalena Schiele, założycielka firmy, wprowadziła nowe technologie i rozszerzyła działalność produkcyjną, wprowadzając swoje pierwsze pełnowymiarowe kolekcje autorskie, które są połączeniem tradycyjnych technik jubilerskich z najnowszymi trendami, oraz podkreślają indywidualność i pasje swoich klientów. Nie ustając w kreowaniu trendów, projektowaniu unikalnej wzorniczo biżuterii i nowoczesnego designu..

W 2017r. na 10-lecie firmy powstała innowacyjna linia biżuterii SCHIELE SPORT z połączenia pasji do tworzenia biżuterii, projektowania i sportu. Biżuteria SPORT dedykowana jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet ,wykonana ze szlachetnego srebra, własnoręcznie wyrzeźbione prototypy motywów sportowych nadają im niepowtarzalnego charakteru w połączeniu z wyjątkową precyzją detali. Skórzane bransolety wykonane są z bydlęcej skóry najwyższej jakości, obrabianej ręcznie i garbowanej roślinnie, na bransoletach jak i na większości biżuterii możemy wykonać personalizację, wypalaną laserem.

Biżuteria SCHIELE SPORT dedykowana jest wszystkim osobom, które poprzez pasje i sport odnalazły swoją własną wewnętrzną moc do tworzenia; w pracy, w miłości, w codziennym dążeniu do celu.. Wszystkie nasze produkty odznaczają się najwyższą jakością, a przywiązując dużą wagę do precyzji w detalach , każdy element jest osobno ręcznie obrabiany, dzięki czemu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny.

Firma SCHIELE prezentuje i sprzedaje autorską biżuterię Magdaleny Schiele, która daje klientom możliwość wyrażania siebie i swoich pasji. Każdemu egzemplarzowi, który do Ciebie trafia przekazuję moją uwagę, pasję, skupienie i precyzję..
Biżuteria jest idealną formą celebracji naszych sukcesów.

Firma oferuję również usługę wykonania indywidualnie zaprojektowanej biżuterii wedle życzenia Klienta. Począwszy od projektu po dobór materiałów, macie Państwo możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia biżuterii dla siebie i swoich bliskich, dzięki czemu nabiera ona właściwej wartości.

Zapraszam do mojej pracowni Galwanizacyjno-Jubilerskiej SCHIELE, gdzie specjalizujemy się w usługach posprzedażowych doprowadzając Twoją często porysowaną, zniszczoną codziennym użytkowaniem biżuterię do jej pierwotnego wyglądu, by cieszyła dawnym blaskiem.

Magdalena Schiele

DANE FIRMY

SCHIELE  Magdalena Schiele
ul.Miedziana 3a lok.9
00-814 Warszawa
Nip: 832-188-44-55

Tel. 530 88 66 66
biuro@schiele.pl

Schiele Sport

Nowa Linia Biżuterii Sportowej

Instagram

@schiele_projekty