fbpx

O Firmie

Firma SCHIELE powstała w 2007r. pierwotnie zajmowała się projektowaniem i tworzeniem biżuterii w złocie z kamieniami szlachetnymi na indywidualne zamówienia. W 2013r. Magdalena Schiele, założycielka firmy, wprowadziła nowe technologie i rozszerzyła działalność produkcyjną, wprowadzając swoje pierwsze pełnowymiarowe kolekcje autorskie, które są połączeniem tradycyjnych technik jubilerskich z najnowszymi trendami, oraz podkreślają indywidualność i pasje swoich klientów. Nie ustając w kreowaniu trendów, projektowaniu unikalnej wzorniczo biżuterii i nowoczesnego designu..

W 2017r. na 10-lecie firmy powstała innowacyjna linia biżuterii SCHIELE SPORT z połączenia pasji do tworzenia biżuterii, projektowania i sportu. Biżuteria SPORT dedykowana jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet ,wykonana ze szlachetnego srebra, własnoręcznie wyrzeźbione prototypy motywów sportowych nadają im niepowtarzalnego charakteru w połączeniu z wyjątkową precyzją detali. Skórzane bransolety wykonane są z bydlęcej skóry najwyższej jakości, obrabianej ręcznie i garbowanej roślinnie, na bransoletach jak i na większości biżuterii możemy wykonać personalizację, wypalaną laserem.

Biżuteria SCHIELE SPORT dedykowana jest wszystkim osobom, które poprzez pasje i sport odnalazły swoją własną wewnętrzną moc do tworzenia; w pracy, w miłości, w codziennym dążeniu do celu.. Wszystkie nasze produkty odznaczają się najwyższą jakością, a przywiązując dużą wagę do precyzji w detalach , każdy element jest osobno ręcznie obrabiany, dzięki czemu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny.

Firma SCHIELE prezentuje i sprzedaje autorską biżuterię Magdaleny Schiele, która daje klientom możliwość wyrażania siebie i swoich pasji. Każdemu egzemplarzowi, który do Ciebie trafia przekazuję moją uwagę, pasję, skupienie i precyzję..
Biżuteria jest idealną formą celebracji naszych sukcesów.

Firma oferuję również usługę wykonania indywidualnie zaprojektowanej biżuterii wedle życzenia Klienta. Począwszy od projektu po dobór materiałów, macie Państwo możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia biżuterii dla siebie i swoich bliskich, dzięki czemu nabiera ona właściwej wartości.

Zapraszam do mojej pracowni Galwanizacyjno-Jubilerskiej SCHIELE, gdzie specjalizujemy się w usługach posprzedażowych doprowadzając Twoją często porysowaną, zniszczoną codziennym użytkowaniem biżuterię do jej pierwotnego wyglądu, by cieszyła dawnym blaskiem.

Magdalena Schiele

DANE FIRMY

SCHIELE  Magdalena Schiele
ul.Miedziana 3a lok.9
00-814 Warszawa
Nip: 832-188-44-55

Tel. 530 88 66 66
biuro@schiele.pl

Schiele Sport

Nowa Linia Biżuterii Sportowej

Instagram

@schiele_projekty